Google Reklam

GOOGLE REKLAM

Google reklam, web sitenizi üst sıralara çekmek için doğru yöntemler kullanılarak yapılan reklamlara denilmektedir. Google reklam vermek için bize sdmedya.com adresinden ulaşabilirsiniz. Google reklam sayesinde kişisel veya kurumsal web siteniz daha geniş bir kitleye ulaşmak amacıyla doğru yöntemler sayesinde hazırlanmış reklamlar sayesinde ön plana çıkarak üst sıralara yükseltmektedir. Bu sayede web sitenizle alakalı istenilen tıklanmaya ulaşabilmektesiniz. Bizler SD MEDYA olarak sizler için web sitenizin reklamını en iyi şekilde yapmaktayız.

GOOGLE REKLAM VERME

 • Bütçe belirleme
 • Kalite puanı
 • Tıklama başına ücret
 • Kampanya oluşturma
 • Bütçe yönetimi
 • Anahtar kelime analizi
 • Doğru tanıtım yazısı
 • Hedef kitle ve bölge analizi

WEB SİTESİ REKLAM VERME

Web sitesi reklam verme tamamen müşterinin çıkarına olan bir iştir. Reklamlar sayesinde web sitesi olan kullanıcılar istedikleri kitleye ulaşarak kendilerini, firmalarını tanıtma fırsatı bulurlar. Ticaret yapan firmalar ise bu web sitesi reklamları sayesinde çok daha fazla kitleye ürünü tanıtarak satışını yapma imkanına sahiptirler. Bu ve diğer birçok alanda kullanılan web sitelerinin zaten asıl amaçları tıklanma yaparak insanlara ulaşmak gerek bilgi vermek gerekse kendilerini tanıtmaktır. Fakat günümüz de web sitesi sayısı azımsanmayacak derecede fazladır. Bu sebeple sitelerin reklam vermeye ihtiyaçları doğuyor. Bizler de SD MEDYA olarak sdmedya.com.tr siz değerli kullanıcılara gereken şartlarda ki reklamı tasarlayıp sunuyoruz.

GOOGLE İLAN VERME

Google ilan vermek için en etkili ve en etkili yöntem tabii ki bizleri SD MEDYA tercih ederek bizlerden destek almaktır. Her ne kadar basit gibi görünse de tamamen uzmanlık gerektiren bu iş gerekli uzmanlık olmadan yapıldığı zaman hiçbir işe yaramamaktadır. Bu yüzden de bizler SD MEDYA olarak sizlere uzman desteği vermekten keyif duyarız. Bu sayede olması gerektiği şekilde hazırlanan ilanlar sizlere beklediğiniz getiriyi sağlamaktadır. Alanın da uzman olan ekibimiz siz değerli müşterilerimiz için en ideal ilanı hazırlayarak ilanı tamamlamaktadır. Tamamen işimize odaklı olarak çalıştığımız firmamız alanının en iyisi olup bizlerden destek alan kişi veya şirketler için istenilen başarıya ulaşmıştır. Gerek web sitesi oluşturmak, gerekse Google reklam verme olarak her zaman istenilen tıklanmayı elde etmiş bulunmaktayız. İlanlarda bulunduğunuz konum veya uluslararası hizmete göre de konum belirmek oldukça önemlidir. Örneğin sadece İstanbul içine hitap ediliyorsa konumun bu şekilde olması gerekmektedir. Aksi halde yapılan işin büyük kısmı işe yaramamaktadır. Sizler de bu ve buna benzer ufak detayları atlamadan geçerli ilanı oluşturmak için bizden destek almak için lütfen sdmedya.com web sitemizi ziyaret ediniz.

GOOGLE REKLAM ÜCRETLERİ

Google reklam ücretleri sabit bir fiyata tabii değildir. Eklentiler ve diğer tüm ekstralar fiyatta değişikliğe sebep olmaktadır. Bu sebeple ne yazık ki buradan net bir fiyat veremiyoruz. Sizler de diğer tüm merak ettikleriniz ve fiyat bilgisi almak için lütfen sdmedya.com adresinden web sitemizi ziyaret ediniz.

SIK SORULAN SORULAR

 1. Google reklam verme nasıl yapılır?

Bizler sdmedya.com.tr istenilen şartlar ve koşullara uygun reklamı sizin için hazırlayarak doğru yöntemlerle reklamınızı yapmaktayız.

 1. Google reklam ücreti ne kadar?

 

Google reklam ücretleri hakkında sabit bir fiyat bilgisi bulunmamaktadır. Detaylı ücretlendirme bilgisi için lütfen sdmedya.com adresinden web sitemizi ziyart ediniz.

 

 1. Google reklamları ne kadar kazandırıyor?

 

Tıklanma başına ücret kazanılmaktadır.