İlan Teması

İlan Teması

İlan siteleri, kişilerin aramış oldukları her şeye kolaylıkla ulaşım sağlayacağı web sitelerin başında gelir. Öyle ki kişilerin iş arayışlarında da ihtiyaç duydukları bu siteler, sahip oldukları temalar ile ziyaretçilerin dikkatini çekerler. Oldukça geniş bir kitleye hitap eden ilan siteleri, hedef kitlesi ve kapsamına bağlı olarak farklı tema içeriklerine sahip olabilir. İlan temalarında yer alan firma bilgileri, web sitenin amacını ortaya koyar. Web sitelere tanımlanan ilan temaları hem kullanıcıların kolaylıkla ihtiyaç duydukları siteye erişimini hem de web site sahibinin hedef kitlesine ulaşım zamanını hızlandırır.

Bu neden ile web site sahipleri aylık veya yıllık olarak kiraladıkları ilan temalarına mutlaka ihtiyaç duyarlar. Ayrıca ilan teması içeriği hazırlayan ve tasarlayan firmaya göre değişiklik gösterir.

İlan Teması Özellikleri

Temalar genel anlamda web sitelerin tanıtımlarını yapmak için kullanılan reklam aracı olsalar da içerik bakımından farklılık gösterirler. İlan temaları firmaların tasarımına göre farklı özelliklerde sunulurlar. Ancak ilan temalarında tamamen özelleştirilebilir ön sayfa, sosyal ağlara kolay bağlantı, birden fazla üyelik paketleri, mobil cihazlara uyumlu duyarlı tasarım ve wpml uyumu mutlaka bulunması gereklidir. İlan temaları kişiselleştirilebilir olduğundan fiyat konusunda da değişimler görülür. Firmalar tanımlamış oldukları özelliklere bağlı olarak fiyat belirlemesi yaparlar. İlan teması hakkında detaylı bilgi için sdmedya.com sitesinden yardım alabilirsiniz. Ayrıca site içerisinde ilan teması çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

WordPress İlan Temalarımızı incelemek için tıklayınnız.