Portal Teması

Portal Teması

Web sitelerinin her geçen gün daha fazla ziyaretçi sayısına sahip olması için dikkat edilmesi gereken en önemli unsurların başında portal temaları gelir. Portal temaları oldukça geniş kategoriye sahip ve kullanım bakımından da ziyaretçilere birçok kolaylığı sağlarlar. Web site sahibi olmak isteyenler veya hali hazırda bulunan web site üzerinde değişiklikler yapmak isteyenler için en ideal seçim portal teması çeşitleridir. Portal temalarında renklendirme ve tasarım değişikliği yapabilme olanakları oldukça fazla olduğundan, her sektörde hizmet veren firmalar için tercih edilebilir.

Portal temalarda hem ziyaretçi hem de site sahibi için tanımlanan birçok özelliğin bulunduğunu söyleyebilmek mümkün. Bu özellikler portal tema kurucu firmasına bağlı olarak farklılık gösterir.

Portal Temaları Genel Özellikleri

Portal temaları diğer temalardan farklı olarak birçok ayrıcalığı hem kullanıcısına hem de içeriğinde barındırdığı siteye sağlar. Ayrıca portal teması sayesinde web siteler seo uyumlu kodlama,  sınırsız renk seçeneği, temaya özel olarak tanımlanan bileşenler, dâhili kache sistemi, gelişmiş üyelik sistemi, gelişmiş yazarlık sistemi ve tek tıkla demo içerik kurulum özelliklerine sahip olur. Ayrıca portal teması kurulumu yapan firmaya bağlı olarak tıkla sürükle özelliğinin bulunduğunu söylemek de mümkün.

Portal tema kurulumlarında deneyimli ve uzman firmalardan destek alınması, web sitenin yükselmesi açısından en önemli kriterdir. Yıllardır sektörün en iyi olarak hizmet veren sdmedya.com sitesi, portal tema kurulumları için sizlere en sağlıklı bilgileri vermeye devam ediyor.

WordPress Portal Temalarımızı incelemek için tıklayınız.