Seo

SEO, arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir. SEO hizmeti sitenizin üst sıralara çıkmasında en önemli etkendir. SEO hizmeti aramalarda daha iyi sıralamalarda yer almanızı sağlarken, markanızın da bilinirliğini artırıyor. Bu sayede web siteniz hem daha fazla tıklanma alarak daha geniş bir kitleye hitap ederken hem de artık daha tanınır bir isim haline geliyor. Bizler de firmamız SD MEDYA olarak siz değerli kullanıcılara en verimli SEO hizmetini vermekteyiz. Konuyla alakalı daha detaylı bilgi için lütfen web sitemizi sdmedya.com inceleyiniz.

 

SEO UZMANI NE YAPAR?

  • Sitenin günlük kontrollerini yapar
  • Google trendlerini takip ederek çalışmalar yapar
  • Sitenin hız optimizasyonunu yapar
  • Title description ayarlamalarını yapar
  • Siteyi SEO uyumlu hale getirir
  • Sitenin üst sıralarda görünür olması için çalışmalar yapar

SEM NEDİR?

Arama motoru pazarlaması anlamına gelen SEM, adından da anlaşıldığı gibi arama motorlarında oluşan reklamlar ile web sitenizin arama motorlarında görünürlüğünü artırmak amacıyla kullanılan dijital pazarlama tekniğidir. Bu sayede video, alışveriş gibi arama motoru reklamlarını kullanarak isminizin bilinirliği ve müşteri sayınızı artırabilirsiniz. SEM satışlarınızı yükseltmeyi planladığınız özel günlerde örneğin yılbaşı sevgililer günü gibi özel günlerde planlanan özel kampanyalar ve reklamlar gibi faaliyetlerde bu dönemlerde sitenizin tıklanma sayısını artırmak, ziyaretçi sayısını çoğaltmak gibi satışlarınızı hareketlendirecek şekilde kullanılır. Bu avantajları sayesinde oldukça önemli olan SEM tüm internet sitesi kullanıcıları için önemli olmuştur. Kısacası SEM kısa vadede hedeflere ulaşmak için kullanılan oldukça etkili bir yöntemdir.

SEO HİZMETİ

Arama motoru optimizasyonu olarak da bilinen SEO hizmeti bloğunuz veya web siteniz de çok kaliteli içerikler dahi üretiyor olsanız bile oldukça gereklidir. Günümüz de internet kullanımının çok sayıda olması, kullanıcıların aradıkları bilgileri internet üzerinden edinmeye çalışmaları, boş vakitlerini bloglar da geçirmek istemeleri gibi sebepler SEO hizmetinin de önemini ortaya çıkarmaktadır. SEO tam olarak içeriklerin görünürlüğünü artırmak için yapılması gereken tüm ayarlardır. Bu ayarlar alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Uzman kişiler tarafından verilen SEO hizmeti oldukça fayda sağlayıp web sitenizin görünürlüğü, tanınması, üst sıralara çıkması ve fazla tıklanma almasıyla doğru orantı sağlar. Eğer ki bir SEO hizmeti almadan web sitenizi geliştirmek, adınızı tanıtmak gibi bir amacınız varsa bu yol sizi epey yorar. Bizler SD MEDYA olarak bu işte uzman kişilerle hizmet vermekte ve sizlerin daha fazla gelişmesi ve ilerlemesi için varız. SEO hizmeti konusunda bizlerden destek alarak istenilen popülerliğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için ve diğer tüm hizmetlerimiz için lütfen sdmedya.com web sitemizden bize ulaşın

SEO FİYATLARI

Almak istediğiniz işlemle alakalı ekstra ücretlendirmeler olacağından net bir fiyat listemiz bulunmamaktadır. Siz değerli müşterilerimiz almak istediğiniz tüm hizmetlerle alakalı ve fiyat bilgisi almak için lütfen web sitemiz olan sdmedya.com internet adresimizi ziyaret ediniz.

SIK SORULAN SORULAR

  1. SEO işi nedir?

Web sitesi veya blogların yapması gereken iyileştirme ve tüm ayarlarının yapıldığı hizmete SEO işi denilmektedir.

  1. SEO işi nedir nasıl yapılır?

 

SEO işi alanında uzman kişiler tarafından tamamen web sitesi geliştirme odaklı yapılmaktadır. Gereken analiz ve ayarların yapılmasına SEO işi denilmektedir.

 

  1. SEO çalışması ne kazandırır?

SEO  çalışması sitenize daha fazla ulaşılabilirlik ve popülerlik kazandırmaktadır. Bu sayede maddi olarak da gelir elde edebilirsiniz.