İndirim!

WordPress E Ticaret Teması Dahili Kargo

980,00

Kredi Kartı Entegrasyonu (Shopier, Paytr, İyzico) Uyumludur.  Dahili Kargo entegresi PTT Kargo , Sürat Kargo ,  Aras Kargo , MNG Kargo , UPS Kargo, VB… %100 ( Mobil Uyumlu), %100 Seo uyumlu.

Demo İncele

    • 0 ₺
    • 20 ₺
    • 30 ₺
    • 180 ₺
    • 750 ₺
Whatsapp Sipariş

Açıklama

WordPress E Ticaret Teması Dahili Kargo Entegreli

Yeni bir E-ticaret temamız ile birlikteyiz her temamız da olduğu gibi bu temamızda da responsive ve seo uyumu tamdır. Bu temamızın en büyük özelliği Otomatik kargo entegresi olması Müşteri panelinde kargom nerede butonu çıkarak otomatik kargo takip yaptırabilmesidir. 2 farklı slider özelliği mevcuttur. Kolay kullanımı sürükle bırak ana sayfa dizaynı ile hızlı bir tema olarak karşınızdadır.

E-ticaret teması sitenizde satış yapmanıza olanak sağlayan  woocommerce ile birleşen wordpress tema çeşididir. Vadi Market E-ticaret teması web sitelerine özgü olarak dizayn edilen birçok özelliklerinin yanı sıra, %100 SEO ve mobil uyumlu özelliğe sahip olan ve bu sayede E-ticaret siteleri tarafından tercih edilen wordpress  E-ticaret teması tarzından sunulan ve çeşitli banner alanları sayesinde ve esnekliği ile satış sitenizde kazanç oranlarını max seviyeye yükselmesini sağlayan bir tema olarak ortaya çıkarttığımız bir temadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“WordPress E Ticaret Teması Dahili Kargo” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir