Web Tasarım

Web tasarım, görseller ve metinlerden oluşan web sayfasının internet kullanıcılarına düzenli bir biçimde sunulması işlemine verilen isimdir. Web tasarımı yapabilmek için gerekli bilgi ve donanımlar gereklidir. Kodlama ve grafik programlarını da kullanabiliyor olmanız gerekmektedir. Tamamen uzmanlık isteyen web tasarım hizmeti SD MEDYA tarafından sizler için ister kurumsal web tasarım olarak isterseniz ise kişisel web tasarım olarak hizmet vermektedir. Konuyla alakalı daha detaylı bilgi almak için lütfen web sitemizi sdmedya.com ziyaret ediniz

WEB TASARIM NASIL YAPILIR?

  • Proje belirlenir
  • Kurumsal kimlik çalışması yapılır
  • Grafik tasarım UI UX tasarımı yapılır
  • Web sayfaları kodlanır
  • İçerikler hazırlanır ve yönetilir
  • Web sitesi uygunluğu test edilir
  • Web sitesi internet kullanıcılarına yayımlanır

KURUMSAL WEB TASARIM

Kurumsal web tasarımı oluşturmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken kurumsal web sitenizi gözden geçirmek olacaktır. Kurumsal olan web siteniz de bulunan gereksiz bilgileri imha etmeniz, daha çok gerekli olan bilgilere yer vermeniz siteniz adına daha doğru olacaktır. Tüm bu olmaması gereken detayları çıkardığınız zaman geriye kalan gerekli bilgiler ve bununla beraber beyaz alan kalmış olur. Yeterli beyaz alan olmayan web siteleri her zaman çok daha dağınık ve kafa karıştırıcı olur. Beyaz alan sayfanın profesyonel görünmesini sağlar. Bu da her zaman için sitenizin çok daha kurumsal görünmesine sebep olmaktadır. Kurumsal web tasarımı için diğer önemli husus da kesinlikle renk seçimidir. Her zaman logonuzla uyumlu renkler seçmeye özen gösterin.

WEB TASARIM HİZMETİ

Web tasarım hizmeti siz değerli internet kullanıcıları için vermiş olduğumuz hizmettir. Bizler bünyemizde çalışan tamamen alanında uzman kişiler tarafından sizlere web tasarım desteğinde bulunmaktan keyif almaktayız. Web tasarım işlemi web siteniz için oldukça önem teşkil etmektedir. Siteniz ne kadar güzel, uyumlu ve gelişmiş düzeyde olursa ziyaretçi sayısı da o kadar artmakta ve devamlılığı sürmektedir. Örneğin kişiler araştırma veya alışveriş için ziyaret ettikleri sitenin ilk görüntüsünü beğenmezler ise veya güvenli bulmazlarsa çok kısa sürede inceleme yapmadan siteden ayrılmaktadırlar. Bu analizlerden çıkardığımız üzere web tasarım hizmetinin önemini daha da anlamaktayız. Bu yüzden tüm kullanıcılar web tasarım işlerini her zaman alanında uzman kişilere teslim etmelidirler. Bunun getirisini zaten zamanla fark ederler. Aksi halde mevcutta bulunan siteleri gerilemeye başlar ve tıklanma sayısı azaldıkça sitenin sıralaması aşağılara düşmektedir. Bu da tarayıcı aramaların da kullanıcıların siteyi görememesi veya üstlerde olan siteleri ziyaret etmeleri anlamına gelmektedir. Bu sebeplerden dolayı çoğu büyük firmalar riske girmeden direkt alanında uzman firmalar tarafından destek alarak web sitelerinin tasarımlarını yaptırmaktadırlar. Sizler de SD MEDYA olarak verdiğimiz uzman destek için ve diğer tüm konularla alakalı bilgi almak için lütfen web sitemizi sdmedya.com  ziyaret ediniz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Yapılmasını istediğiniz web tasarımın özelikleri değişiklik göstereceği için buradan net bir fiyat bilgisi verememekteyiz. Daha detaylı fiyat bilgisi için ve diğer tüm merak ettikleriniz için lütfen sdmedya.com  adresinden web sitemizi ziyaret edin.

SIK SORULAN SORULAR

  1. Web tasarım nedir?

 

Web sitelerinin uygun ve anlaşılır şekilde tasarlanmasına web tasarım denilmektedir.

 

  1. Web tasarım ücretiniz ne kadar?

 

Maalesef web tasarım ücretimizle alakalı net bir fiyat bilgisi verememekteyiz. Lütfen daha detaylı bilgi için web sitemizi sdmedya.com  adresini ziyaret ediniz.

 

  1. Web sitesi nasıl üst sıralara çıkar?

 

Uygun tasarıma sahip olan web sitesi tıklanma sayısına göre üst sıralara çıkmaktadır.